Objednávka dreva

0905 459 087

Predaj dreva Poprad - palivové drevo

Predaj dreva JANAČEK v Poprade

Spoločnosť JANAČEK, s.r.o. ponúka zákazníkom ihličnanové drevo presne podľa požiadaviek klientov. Stavebné či palivové drevo, ale aj prvotriedne drevo pre stolárov Vám ponúka firma JANAČEK s.r.o. za skvelé ceny. Neváhajte a kontaktujte nás.

Momentálne pôsobíme v oblasti medzi Popradom a Tatranskou Štrbou, ale vieme sa premiestniť aj do iných regiónov v rámci Slovenska.

Úžitkové aj palivové drevo, guľatina

Ponúkame guľatinu na použite v rôznych odvetviach drevospracujúceho priemyslu. Vlákninové a úžitkové drevo pre použitie v stavebníctve Vám dodáme vo Vami požadovanej dĺžke. Stolárske drevo v najvyššej kvalite ponúkame stolárom z podtatranského regiónu a z Popradu už niekoľko rokov. Drevo z ihličnanov dodávame presne podľa individuálnych požiadaviek.

Domácnostiam ponúkame palivové drevo, metrovicu aj štiepané drevo, za výhodné ceny. Drevo z ihličnanov je ideálne na použitie v interiérových krboch pre svoju príjemnú vôňu. Objednajte si palivové drevo od firmy JANAČEK, s.r.o. v akomkoľvek množstve.

Preprava dreva nielen v okrese Poprad

Vyťažené drevo zvážame a dopravujeme vlastným kamiónom s hydraulickou rukou pre ľahkú manipuláciu a možnosť preloženia na kamión či železničný vagón. Na manipuláciu s drevom a jeho roztriedenie alebo naloženie používame čelný nakladač JCB 416.

Výkup dreva Poprad - Tatry

Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade záujmu o odpredaj Vami vyťaženého dreva. Netriedené drevo z podtatranského regiónu vykupujeme na ďalšie spracovanie v akomkoľvek množstve.

 

JANAČEK, s.r.o.
predaj dreva, palivové drevo, zvážanie dreva, manipulácia s drevom

Sklad dreva: Tatranská Štrba (vedľa Hotela SOSNA)

0905 459 087
janaceksro@centrum.sk   |   www.drevo-janacek.sk
IČO: 46 405 691   |   DIČ: SK 2023363606